Vodní sídliště

16. října 2015 v 13:35 | Ameline |  Snění
Dnes se mi zdálo, že jsem s kamarádem T. šla potokem, po kamenech. Vedle nás se brodilo moje štěně a vodu si zjevně užívalo. V jednom místě jsme si chtěli odpočinout, tak jsme si sedli do vody a chtěli zařít rozvíjet hlubokomyslnější hovor. Nicméně to jsem zavětřila a zeptala se, zda mu tu taky něco nesmrdí. Naše oči zaznamenaly odpadní potrubí vedoucí podél strouhy. To jsme se rozhodli raději jít dál.

Došli jsme na Jezírka. Štěněti se tam ohromně líbilo, plavalo a prohánělo se ve vodě. My ale šli do malé boudičky, kde místní skupina měla jakousi oslavu. Tak jsme se tam usadili a brzy se zábava rozproudila. Byl tam například můj přítel, dále spousta kamarádů. T musel brzy odcházet, když jsem jej vyprovázela, povídal o tom, že to tu mají zařízený dobře a že jim akce funguje automaticky, ne jako u nás, a že jsou schopni to zařídit se zlomkem nákladů.

Zábava se postupně rozjížděla hodně. Hrála se nějaká hra, kdy se kluci náhodně líbali s děvčaty. Koukla jsem po příteli, ale ten si s někým povídal a nevypadal vývojem znepokojeně, tak jsem se přidala a začala se líbat s M. který ale chtěl trochu víc, to jsem jej v žertu zamotala do spacáku do roku místnosti. Přátelsky jsme se kočkovali, když bojoval o vymotání. To jsem si ale všimla, že se přítel tváří otráveně a beze slova odcházel. Když se nevrátil, šla jsem za ním.

Venku náhle bylo kolem jezírek sídliště, ve vodě si hrály děti. Přítel stál na velice dlouhém molu a hrál si s mobilem. Nechtěla jsem jej rušit, tak jsem čekala opodál. Nakonec si pustil písničku a šel zase zpátky na oslavu, aniž by mě zaznamenal. To mě došla trpělivost a když se opět usadil na gauči, ptám se ho, zda se nechce jít projít a popovídat si. Náhle z něj zachmuřenost spadla a velice rád souhlasil. A to jsem se probudila
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama