Předhalloweenská paráda

30. října 2015 v 13:47 | Ameline |  Snění
Dnes ty sny byly výživné. Jen doufám, že při ťukání jedno pro druhé nezapomenu.

I.
S přítelem jsme se procházeli a zašli jsme dál do pole, než obvykle. Vykládal mi příběhy o tomto místě. Bylo tam za druhé světové války svrženo podivné zařízení. Všichni věděli, že tam je, ale nikdo je nemohl najít. Ale v okolí byla měřitelná vyšší dávka radioaktivity a lidé bydlící poblíž měli větší statistickou šanci onemocnět. Chvíli jsme tu věc hledali, našli jsme jen nějaké odpadky a úlomky plastu (které jsme odtáhli vyhodit), ale usoudili, že když to nezvládla žádná tajná služba, my také ne. Poté jsem přišla do instituce, do níž jsem příležitostně docházela. Nedokážu posoudit, zda šlo o vězení či školu. Vyprávěla jsem lidem tento příběh a oni se nadchli, protože psát o této věci by bylo dokonalé pro jejich projekt. Myslela jsem, že budou jen teoreticky spekulovat a hledat v pramenech, ale oni se rozhodli využít zítřejšího halloweenu, kdy si oblečou kostýmy a budou moci čtyři stěny této instituce nakrátko opustit, aby to šli hledat. Nikdo to však předem neplánoval, tak lepili kostýmy z toho, co bylo a chodili za mnou za posouzení, zda je to dostatečně kostým, aby je pustili, ideálně co nejdřív... Stala se z toho dost kompetitivní záležitost.

II.
Měla jsem hotové nádherné šaty, hedvábný satén, zvláštními pracnými technikami ozdobeny reliéfy peříček, a těšila jsem se, až si pro ně budoucí majitelka přijde. Mezitím jsem si scháněla šaty pro sebe. Byla jsem poslána do jakéhosi obchodu, ale když jsem tam přišla, ukázalo se, že jsem prý měla raději jít do druhé pobočky ve městě, ale na to jsem nemela čas. Poté jsem si prohlížela ty ušité šaty a čím dál méně se mi líbily, proměnily se na jednoduchý styl s hlubokým výstřihem vpředu, vzadu, po kolena, ze svisle proužkovaného brokátu. Ke mě domů přijížděli lidé, asi nějaká oslava. Týkalo se to dušiček, myslím. I k tomu byly ty šaty. Nicméně celá zahrada byla rozkopaná a byl problém s parkováním. Mrzelo mě, že lidé, o něž jsem tolik nestála, přijeli první a místo si našli, zatímco ti, na které jsem se těšila, kroužili marně kolem a neměli, kde zaparkovat. Mezitím jsem kontrolovala šaty před předáním a všímala si, jak špatně jsou udělané a jak je ten materiál špatě volen a že na majitelce budou sedět jako minišaty, když měli být dlouhé.

III
V tomto snu se vyskytovala starší vyznavačka BDSM, kterou jsem potkala o víkendu. Pořádala larp někde ve sklepeních hradu. Dokonce chtěl jet i přítel, tak jsme se chystali. Měla jsem problém jej v kostýmu poznat. Najedou vidím, jak mu tato dáma s vervou strká hlavu do kontejeru s odpadky. Vyrazím to zarazit, ale ona se směje, že se snad přítel pro příště poučí. Vyjde najevo, že si myslel, že bude vtipný, když jí zezadu ke krku přiloží loveckej nůž.

IV
Tři plazící se miminka v prádelním koši, spokojená, krásná, mohla jsem se z nich zjevit. Starala jsem se o ně. Obkreslovala jsem jejich siluety na podložku koše, abych dokázala určit, jestli nepotřebují větší koš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria | Web | 9. března 2016 v 8:39 | Reagovat

Zajímavé..Spřátelíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama