O mojej mámě 8.10.2015

15. října 2015 v 16:34 | Ameline |  Snění
V tomto snu jsem byla více bytostí. Byla jsem dívka, chlapec, vlčice a voda. Tyto držela pod zámkem matka. Dívka byla hadrová panenka, chlapec byl zamčen v zamřížovaném pokoji, voda byla držena v přehradě opodál. Pouze vlčice byla technicky svobodná, ale protože byla jeden celek s ostatními, byla vlastně uvězněna také. Ze své pozice neměla jak situaci řešit. Občas místo navštěvovali lidé, ale nevšimli si ničeho zvláštního. Jednou ale kolem procházel poutník a tomu stačil pohled, aby vše pochopil. Matka jej vyhnala, ale vlčice jej zavedla k přehradě, kterou uvolnil. Voda vzala celou budovu, matka byla bezmocná a my osvobozeni.


Sen skočil na mořskou pláž. Měla jsem na sobě svatební šaty a čekala na toho chlapce, ale nepřicházel. V dálce jsem uviděla dům a vzpoměla si, že tam straší. Tak jsem se to rozhodla mezitím vyřešit. Jak jsem se blížila, za velkým kamenem jsem uviděla toho chlapce, jak vášnivě líbá jinou nevěstu. Výsměšně se na mě podíval a povídá "ty sis myslela, že to budeš ty, co?" Povídám, že jdu jen vyřešit, co se děje v tom domě.

Majitelé mi případ svěřili. Oni neviděli tu jemnou pavučinu, do které byla chycena světelná koule. Jala jsem se jí vyplést. Ovšem jakmile se to povedlo, změnila se v postavu mámy stojící ve vodopádu a ječela ty svoje psychotické nesmysly, zatímco voda plnila dům. Chlapec vběhl dovnitř. Věděla jsem, že jediné řešení je nenechat se vtáhnout a odejít, ale co říkala nás bolelo tolik, že jsme tím k ní byli připoutaní. Pokoušeli jsme se ji odstrčit a zacpat ústa, ale byla jakoby v jiné realitě, nic to nedělalo. No, a pak jsem se probudila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama