Divný den

19. října 2015 v 18:11 | Ameline |  Snění
Dnes jsem vstávala na několikrát, měla jsem v mezidobí několik snů, z noci si opět pamatuji velice málo.

Nejprve jsem byla v dopravním letadle s bandou podivných existencí. Nějakým způsobem jsme zachránli prezidenta před únosci (ne našeho. Určitě ne našeho) a dali mu na výběr, buď jej vysadíme v hlavním městě a získáme si tím slávu a publicitu, nebo se to celé ututlá, vysadíme jej u něj doma a on nám štědře zaplatí naše služby. Vybral si to druhé.

K ránu se mi poté promítlo několik scén. Nejprve jsme s přítelem přespávali u T. na bytě. Zatímco jsem spala, přítel vstával, jelikož spěchal domů a o něčem si s T. povídal. T. měl o přítele obavu a doporučil mu, aby si na cestu vzal alespoň čokoládu, pokud to nechce odložit rovnou.

Následovala překrásná vize. V knize jsem objevila hádanku, která mě měla dovést k něčemu hodně důležitému. Indície ale ukazovaly do soukromého obydlí. Přesvědčila jsem majitele, aby mi dovolil se kolem rozhlédnout. Našla jsem malá dvířka a když jsem je otevřela, uviděla jsem nádhernou ledovou scénu, jakoby oltářík z krystalů. Něco mě napadlo a vzala jsem svůj velký kus ametystu a položila jej na oltářík. Ten se proměnil v ruku s tímto kamenem v dlani, a prstem mi naznačila, abych šla dál. Dvířka se rozšířila, aby prošel člověk a krystalová jeskyně se za rukou rozšířila v tunel. Bylo to nádherné, až oči přecházely. Šla jsem tunelem a na konci jsem narazila na staré dřevěné dveře a prošla jsem jimi ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna | 19. října 2015 v 18:27 | Reagovat

Dáš prosím "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 Ďábelská Victoria | Web | 9. března 2016 v 8:38 | Reagovat

Tak divných snů už jsem měla a mám stále...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama